News & Updates

                        Współpracujemy z:






 

 
wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa. (Rz 10, 17)

Diecezja Tarnowska:

 

BOBOWA

Bobowa (dla ks. Marian Jedynak)

Jasienna – ks. Edward Litak

Korzenna – ks. Tadeusz Sajdak

Siedliska (Piotra i Pawła) – ks Władysław Skoczeń

Siedliska (Mikołaja) – ks. Jacek Kupiec

Wilczyska – ks. Sławomir Gulik

Wojnarowa – ks. Kazimierz Soleński

 

BOCHNIA 

 Bochnia (Bazylika) – ks. Ryszard Podstołowicz

Chełm – ks. Andrzej Krajewski

Gorzków – ks. Wiesław Rachwał

 Łężkowice – ks. Krzysztof Cwenar

Rzezawa (dla ks. Stefan Broniak)

 

 

 

BRZESKO

Brzesko – ks. Józef Drabik

Gnojnik – ks. Marian Zapiór

Gosprzydowa (dla ks. Janusz Skrzypek)

Poręba Spytkowska – ks. Stanisław Boryczka

Uszew – ks. Jan Kudłacz

 

CIĘŻKOWICE

 Gromnik – ks. Andrzej Mirek

Turza – ks. Zenon Macko

Zborowice – ks. Andrzej Berdzik

 

 

 

CZCHÓW

Biesiadki – ks. Kazimierz Sroka

Domosławice – ks. Marek Kądziołka

Iwkowa – ks. Józef Gurgul

Jurków – ks. Tadeusz Mróz

Kąty – ks. Jan Witek

Lewniowa (dla ks. Józef Bąk)

Rożnów – ks. Marek Truś

Tropie – ks. Andrzej Piórek

Tworkowa – ks. Ryszard Łątka

 

 

 

 

 

 

 

DĘBICA 

Pustynia – ks. Kazimierz Gołas

Straszęcin – ks. Bogusław Czech

 

 

 

GRYBÓW

Biała Niżna – ks. Tadeusz Nowek SAC

Binczarowa – ks. Zdzisław Jewiarz SCJ

 Florynka - ks. Mariusz Tomaka SCJ

Gródek – ks. Jacek Kmiecik

Grybów – ks. Ryszard Sorota

Grybów ZOL – ks. Paweł Bobrowski

Krużlowa – ks. Marek Szewczyk

Stróże – ks. Stanisław Betlej

KROŚCIENKO

Krościenko – ks. Henryk Homoncik

Ochotnica Górna – ks. Stanisław Kowalik

Sromowce Niżne – ks. Marek Kądzielawa

Tylmanowa -  ks. Marek Mroczek

 

KRYNICA

Krynica MBNP – ks. Eugeniusz Szymczak

Krynica WNMP – ks. Bogusław Skotarek

Muszyna (Józefa) – ks. Paweł Stabach

Muszyna (Teresy Ledóchowskiej) – ks. Franciszek Niemiec

Powroźnik – ks. Andrzej Romanowski

LIMANOWA

Kanina – ks. Jan Raś

Limanowa – ks. Wiesław Piotrowski

Męcina – ks. Antoni Piś

Pisarzowa – ks. Andrzej Bąk

Przyszowa – ks. Jan Gajda

Siekierczyna (dla ks. Marian Cebula)

Słopnice Górne – ks. Stanisław Kumiega

Zalesie – ks. Ryszard Kochanowicz

LIPNICA MUROWANA

Chronów – ks. Rafał Król

Kierlikówka – ks. Zbigniew Wachowicz

Królówka – ks. Józef Janus

Królówka (Cichawka) (dla ks. Jerzy Ochał)

Leszczyna – ks. Krzysztof Franczyk

Lipnica Murowana – ks. Mariusz Jachymczak

Nowy Wiśnicz - ks. Krzysztof Wąchała

Rajbrot – ks. Leszek Babraj

ŁĄCKO

Jazowsko – ks. Mirosław Papier

Kamienica – ks. Jan Betlej

Kicznia – ks. Zdzisław Socha

Łącko – ks. Janusz Paciorek

Łukowica – ks. Wiesław Majca

Obidza – ks. Jan Gwóźdź

Szczawa – ks. Leon Królczyk

Zabrzeż – ks. Tomasz Sowa

ŁUŻNA

Bystra – ks. Stanisław Leśniak

Łużna – ks. Stanisław Kuboń

Moszczenica – ks. Tadeusz Machał

Szalowa – ks. Mieczysław Górski

Staszkówka – ks. Krzysztof Jarmuła

Wola Łużańska (dla ks. Jerzy Godzik)

Zagórzany – ks. Zdzisław Oćwieja

MIELEC 

Borowa – ks. Stanisław Polek

Chorzelów – ks. Andrzej Rams

Czermin – ks. Paweł Fałowski

Górki – ks. Kazimierz Skrzypek

Ziempniów – ks. Józef Pachut

N. SĄCZ CENTRUM

Librantowa – ks. Henryk Osora

Nowy Sącz (Kazimierza) – ks. Jan Siedlarz

Nowy Sącz (Bazylika) – ks. Jerzy Jurkiewicz

Nowy Sącz (JP II) – ks. Zbigniew Biernat

Nowy Sącz (Zabełcze) – ks. Eugeniusz Mrożek

Piątkowa – ks. Stanisław Jewuła 

Siedlce – ks. Jan Bajor

Sienna – ks. Andrzej Dźwigaj

Wielogłowy – ks. Ryszard Mikos

N. SĄCZ WSCHÓD

Cieniawa – ks. Wacław Barnaś

Kamionka Wielka – ks. Stanisław Ruchała

Łabowa – ks. Andrzej Fik

Mogilno – ks. Emil Myszkowski

Nawojowa – ks. Henryk Madziar 

Nowy Sącz (MB Niepokalanej) – ks. Kazimierz Markowicz (PARAFIA MACIERZYSTA)

Nowy Sącz (NSPJ) – o. Bogdan Długosz SJ

Paszyn –  ks. Krzysztof Smoroński

N. SĄCZ ZACHÓD

Długołęka-Świerkla – ks. Marcin Zawiślak

Niskowa – ks. Krzysztof Prokop

Świniarsko – ks. Zbigniew Kożuch

Tabaszowa (dla ks. Zbigniew Dudek)

Tęgoborze – ks. Stanisław Berdzik

 

 

OŁPINY

Czermna – ks. Stanisław Madeja

Ołpiny – ks. Jerzy Janeczek

 Swoszowa – ks. Kazimierz Pszeniczny

Żurowa – ks. Stanisław Mikołajczyk

 

PILZNO

 Grudna Górna – ks. Zygmunt Ogórek

Jodłowa – ks. Zenon Tomasiak

Jodłowa Górna – ks. Antoni Jurkowski

Przeczyca – ks. Marek Marcićkiewicz

Słotowa – ks. Grzegorz Żyrkowski

 

 

PIWNICZNA

Piwniczna – ks. Krzysztof Czech

Piwniczna-Kosarzyska – ks. Rafał Poręba

Rytro – ks. Antoni Myjak

Żegiestów (dla ks. Sławomir Gulik)

Żegiestów-Zdrój – ks. Ireneusz Neznal

 

PORĄBKA USZEWSKA

Biadoliny – ks. Zbigniew Dudek

Łoniowa – ks. Antoni Lelito

Sufczyn – ks. Adam Bajorek

 

 

PUSTKÓW

Ocieka – ks. Jan Gaworczyk

Paszczyna – ks. Stanisław Łącz

Pustków Osiedle – ks. Roman Woźny

 

RADŁÓW

Biskupice Radłowskie (dla ks. Grzegorz Żyrkowski)

Borzęcin Dolny – ks. Marek Obrzut

Wola Radłowska – ks. Czesław Ciurej

Zaborów – ks. Józef Oleksy

Zdrochec – ks. Stanisław Biskup

 

 

RADOMYŚL

Dąbrówka Wisłocka – ks. Stanisław Łukasik

Radomyśl Wielki – ks. Jerzy Bulsa

Zgórsko – ks. Wiesław Nowak

 

 

ROPA

Brunary – ks. Józef Bąk

Łosie – ks. Stanisław Łaś

Ropa – ks. Stanisław Porębski

Szymbark (dla ks. Stefan Tabor)

Śnietnica – ks. Józef Rosiek

 

STARY SĄCZ

 

Gołkowice – ks. Kazimierz Koszyk

Moszczenica Niżna – ks. Tadeusz Brzeziński

Nowy Sącz (Biegonice) – ks. Piotr Lisowski

Nowy Sącz (Jana Chrzciciela) – ks. Mikołaj Piec

Olszanka – ks. Paweł Pająk

Podegrodzie – ks. Józef Wałaszek

Stary Sącz (DCP) (dla ks. Marcin Kokoszka)

Stary Sącz (św. Elżbiety) – ks. Marek Tabor

Stary Sącz (Miłosierdzia) – ks. Janusz Ryba


SZCZEPANÓW

Bucze – ks. Ryszard Pluta

Maszkienice – ks. Grzegorz Nowak

Mokrzyska – ks. Jan Panek

Przyborów (dla ks. Zdzisław Oćwieja)

Rudy-Rysie (dla ks. Bogusław Pasierb)

Szczepanów – ks. Władysław Pasiut

 

TARNÓW  

Jodłówka-Wałki – ks. Henryk Słąba

Ładna – ks. Wojciech Jurkowski

Poręba Radlna – ks. Jerzy Gawle

Tarnów (św. Maksymiliana) – ks. Grzegorz Rzeźwicki

Tarnów (Dobrego Pasterza) – ks. Jan Ptak

Wola Rzędzińska – ks. Stanisław Szufnara

Zaczarnie – ks. Robert Filipowicz

 

 

TUCHÓW

Burzyn – ks. Andrzej Pecka

Zalasowa – ks. Stanisław Kurczab

 

 

TYMBARK

 Góra św. Jana – ks. Kazimierz Nawalaniec

 Podłopień – ks. Wiesław Orwat

Stróża – ks. Eugeniusz Kamionka

Tymbark (dla ks. Edward Nylec)

Wilkowisko – ks. Jacek Olszak

 

UJANOWICE

Kamionka Mała – ks. Stanisław Węgrzyn

Łososina Górna – ks. Kazimierz Fąfara

Michalczowa – ks. Damian Kostrzewa

Młynne – ks. Franciszek Grądalski

 

 

UŚCIE SOLNE

Drwinia – ks. Roman Kopacz

Niedzieliska – ks. Józef Masłoń

Okulice – ks. Roman Majoch

 

 

ZAKLICZYN

 Dzierżaniny – ks. Wojciech Kościółek

Gródek n/D (ARKA CFR) – ks. Ignacy Klucznik

Gródek n/D – ks. Władysław Mucha
Janowice – ks. Piotr Stelmach

Przydonica – ks. Janusz Szczypka

Siemiechów – ks. Bogusław Cygan

Zakliczyn – ks. Paweł Mikulski

 

ŻABNO 

Siedliszowice – ks. Józef Ciejka

 

 

 

 


Diecezja krakowska

Bęczarka – ks. Stanisław Rams

Bieńkówka – ks. Roland Hopciaś

Biskupice – ks. Andrzej Duda

Brzezie – ks. Stanisław Maroszek

Bysina – ks. Sławomir Kowalski

Chochołów – ks. Stanisław Syc

Czarna Góra – o. Benedykt Faryj OCist

Dębno (dla ks. Józef Milan)

Dobczyce – ks. Kazimierz Turakiewicz

Dziekanowice – ks. Dariusz Firszt

Gliczarów Górny (dla ks. Szczepan Gacek)

Głogoczów – ks. Grzegorz Wałaszek

Gorzków – ks. Stanisław Kalisztan CSMA

Igołomia – ks. Jan Jurczak

Janowice – ks. Jan Mrózek

Jaroszówka – ks. Krzysztof Kóska

Kacwin – ks. Marian Błaszczyk

Kasinka Mała (dla ks. Józef Maciążka)

Kluszkowce – o. Andrzej Gut OCD

Konina – ks. Jan Wróbel

Kornatka – ks. Wiesław Smaza

Koźmice Wielkie – ks. Milan Michalak

Kraków (św. Jacka) – ks. Jacek Piszczek

Kraków (św. Kingi) (dla ks. Jerzy Czerwień)

Kraków (Mały Płaszów) – ks. Florian Gruca SCJ

Krośnica (dla o. Bogusław Krzempek OCD)

Lipnica Mała – ks. Piotr Grotowski

Ludźmierz – ks. Jerzy Filek

Łapanów – ks. Tadeusz Jarzębak

Mogilany – ks. Józef Milan

Myślenice (NNMP) – ks. Stanisław Makowski

Myślenice (Zarabie) – ks. Józef Orawczak

Niedzica – ks. Józef Bednarczyk

Nowa Biała  – ks. Tadeusz Korczak

Pieniążkowice – ks. Marian Dziubas

Poręba Wielka – ks. Zdzisław Bogdanik

Rabka - Zaryte – ks. Tadeusz Bogucki

Rokiciny Podhalańskie – ks. Antoni Syc

Sromowce Wyżne – ks. Mieczysław Szlaga

Szaflary (dla ks. Andrzej Kamiński)

Świątniki Górne - ks. Grzegorz Mrowiec

Tarnawa – ks. Jan Warta

Tenczyn – o. Krzysztof Mleczkowski OFMCap.

Trybsz – o. Rajmund Dziadkiewicz OCist

Wieliczka – o. Jacek Biegajło OFM

Włosań – ks. Eugeniusz Wątorski

Zakopane - Bystre (dla o. Ernest Paradysz OFM)

Zakopane - Cyrhla (dla ks. Mirosław Goliński MIC)

Zakopane (Świętego Krzyża) – ks. Mariusz Dziuba


 

Diecezja przemyska:

Besko – ks. Andrzej Gil

Czarna Górna – ks. Jan Bróż

Czaszyn – ks. Marek Figura

Dukla (Sanktuarium) (dla o. Micheasz Okoński OFM)

Iwla – ks. Józef Konieczko

Jankowce-Glinne – ks. Adam Chochołek

Jarosław - Opactwo – ks. Marek Pieńkowski

Kombornia – ks. Andrzej Wydrzyński

Krasiczyn – ks. Sławomir Nowak

Przemyśl (JS Pelczara) – ks. Maciej Kandefer

Równe ks. Wojciech Kisiel

Sanok (Dąbrówka) – ks. Michał Błaszkiewicz

Sanok (NSPJ) – ks. Piotr Buk

Stara Wieś (Bazylika) (dla o. Jan Gruszka SJ)

Trzciana-Zawadka Rymanowska – o. Ksawery Ogórek OFM

Tyniowice – ks. Jacek Dżoń

Wietrzno – ks. Ireneusz Wójcik

Wróblik Królewski – ks. Marian Płocica

Zręcin – ks. Wacław Socha

Żeglce – ks. Jan Luchowski

Żurawica Górna – ks. Paweł Konieczny

Astana, Kazachstan – ks. Lucjan Pocałuń


 

Diecezja rzeszowska

Bączal Dolny (dla ks. Wiesław Willer)

Biecz (Fara) – ks. Janusz Kurasz

Biecz – o. Tomasz Kupczakiewicz OFM

Cieklin – ks. Marek Marchut

Dąbrowa (dla ks. Artur Ziąber)

Dąbrówka-Gamrat – ks. Marian Chłopiński

Dębowiec – ks. Krzysztof Samborski MS

Dębowiec (Bazylika) – ks. Paweł Raczyński MS

Glinik ks. Ryszard Potyrała

Gogołów (dla ks. Jacek Cierpich)

Jasło (MB Częstochowskiej) – ks. Tadeusz Gąsiorowski

Jasło (św. Antoniego) – o. Paweł Sroka OFMConv

Kobylanka – ks. Roman Gierek MS

Kupno – ks. Kazimierz Osak

Niedźwiada – ks. Tadeusz Polak

Nienadówka – ks. Józef Galant

Niwiska – ks. Kazimierz Franczak

Osobnica – ks. Czesław Szewczyk

Palikówka – ks. Kazimierz Gawełda

Połomia – ks. Artur Grzęda

Ropczyce (Fara) – ks. Stanisław Mazur

Ropczyce (Świętej Rodziny) – ks. Piotr Ciuba

Rożnowice – ks. Stanisław Pałka

Sędziszów Małopolski (Miłosierdzia) – ks. Krzysztof Gac

Sędziszów Małopolski (Fara) – ks. Ryszard Lis

Sokołów Małopolski – ks. Jan Prucnal

Stępina – ks. Stanisław Łukasz

Tarnowiec – ks. Jerzy Uchman

Terliczka (dla o. Robert Kozłowski OFMCap.)

Trzciana – ks. Janusz Winiarski

Zaborów – ks. Wacław Potyrała

Pawłodar, Kazachstan – ks. Jan Radoń

Copyright (c)2010 Elektro-Audio